Automobilių nuomos paklausa Lietuvoje

NuomaAnksčiau nė neegzistavusi, tačiau šiandien ypatingai populiari automobilių nuoma kol kas funkcionaliausiais veikia mūsų sostinėje Vilniuje. Todėl visai nekeista, kad automobiliai nuomai Vilniuje siūlo pačius geriausius pasiūlymus Lietuvoje, prieinamiausias kainas bei profesionaliausią aptarnavimą. Kituose didmiesčiuose situacija yra šiek tiek sudėtingesnė, tačiau vis tiek sparčiais besivystanti, todėl galima tikėtis, kad ateityje automobilių nuoma bus tolygiai funkcionali ir kituose Lietuvos miestuose.

Trukdžiai

Vieni didžiausių trukdžių dėl kurių automobiliai nuomai dažnai turi sunkumų – tai šešėlinė veikla, kuria dažnai naudojasi vietiniai gyventojai, ieškantys pigiausio varianto. Tiek automobiliai nuomai Vilniuje, tiek ir kituose miestuose susiduria su šia problema. Automobilius nuomotis iš įmonių be jokių abejonių yra linkę turistai, atvykę iš svečių šalių, tačiau Lietuvos gyventojai vis dar naudojasi nelegaliai automobilių nuomos šešėline veikla, kurios paslaugas galima rasti įvairiuose skelbimuose. Tam, kad sumažinti šešėlinės veiklos aktyvumą žmonių patogumui buvo sukurta City Bee paslauga, kurios pagalba už minimalų mokestį žmonės gali naudotis taksi paslaugomis ir išsinuomoti automobilį tiek valandai tiek ir keletai parų, tuo pat metu garantuojant visišką saugumą ir visas būtinasias garantijas.

Perspektyvos

Ateityje planuojama, kad Kauno miesto automobilių nuomos paslaugos greitu metu pasieks ir automobilių nuomos funkcionalumą Vilniuje. Kodėl? Todėl, kad aktyviai besiplečiantis Kaunas pritraukia vis daugiau žmonių, ypatingai užsieniečių, kurie yra potencialūs automobilių nuomos vartotojai. Be abejo, ir šiandien situacija nėra ypatingai prasta, mat Kaune esantis oro uostas gelbėja situaciją. Tačiau Kaunas dar turi kur tobulėti – šiandien Kaune esti tik vienas City Bee punktas, Smart taxi nėra pats populiariausias variantas, o didžiąją dalį rinkos užima vis dėlto privačios taksi įmonės. Kauniečiai be galo laukia jau Vilniuje sėkmingai triumfavusios Uber paslaugos. Tačiau pradžiai planuojama Kaune įrengti daugiau City Bee atsiėmimo punktų Kaune, kas tikrai sukels didesnę konkurenciją senosioms įmonėms.

Liūdnesnė situacija Klaipėdoje ir kituose miestuose, nors Klaipėdoje planuojamas taip pat ateityje didesnis automobilių nuomos augimas, tačiau vis tiek numatoma, kad Vilnius ir Kaunas bus pagrindiniai Lietuvos miestai, kuriuose automobiliai nuomai bus paklausūs ir veiks ypatingai funkcionaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *