Kaip gyvena prekiautojai auto dalimis?

Jeigu matėte tokius filmus kaip „Gariūnų vyrai“, tuomet žinote, kad prekyba automobilių dalimis ir automobiliais yra tiesiog mūsų kraujyje. Tai dalykas, kurį jau seniai daro nagingi, darbingi ir kruopštūs, uždirbti norintys lietuvaičiai. Tačiau, žinoma, viskas nuo to laiko, kada buvo filmuotas minėtas filmas, visiškai pasikeitė. Tik vienas kitas žmogus dar dirba panašioje sistemoje. Štai keletas pavyzdžių, kokie gali būti prekiautojai auto dalimis.

Smulkūs prekiautojai: ne visada legalūs

Dalys automobiliamsTaigi, visų pirma, smulkių prekiautojų prekyba automobilių dalimis kartais yra laikoma tiesiog dienos „chaltūra“, ir tas, kas ne iš peties tuo užsiima, o tik po truputį dirba, dažnai dirba net ir nelegaliai. Jeigu pinigai mokami grynaisiais, tuomet dažnai smulkūs prekiautojai rizikuoja, nemoka bei nedeklaruoja mokesčių. Kas automatiškai jiems nulemia ne kokią ateitį, kadangi akivaizdu, jog jie negalės kada nors turėti pakankamai darbo stažo ir gauti pensiją. Tačiau čia jau jų bėdos. Apskritai, nemokėti mokesčių nelegalu. Pirkėjams tokie pardavėjai tikrai ne padeda apsirūpinti reikiamomis prekėmis, o gali padaryti ką nors ne pagal planą, ką nors, ko nereikėtų, net apgauti. Tačiau, aišku, ne visi. Kas tos smulkios žuvelės, dirbančios tokiose rinkose? Tai dažnai yra žmonės, kurie tiesiog kartais stovi turguje arba prie turgaus ir pardavinėja ant kilimėlio savo varžtus bei kelias dalis. Jeigu sužino, kad vyskta patikrinimas ir artinasi policija, jie tiesiog užsimeta tas prekes ant nugaros ir bėgte bėga iš ten. Taigi, smulkūs prekiautojai yra tai, ko dažniausiai nesutiksite legaliose vietose, kur yra priežiūros ir policijos. Taip pat tokie prekiautojai šiais laikais moka jau ir persikelti į internetą. Žinoma, ne atidarydami oficialų auto dalių pardavimo tinklapį, o kur nors skelbimuose bandydami parduoti vien kitą auto dalį.

Vieša ir legali interneto sistema

O kokia yra alternatyva? Didžioji dalis žmonių dabar jau dirba civilizuotai, mokėdami mokesčius, be šešėlinės ekonomikos, siūlydami visas reikalingas garantijas kiekvienam. Taigi, tokie žmonės visada gali be jokios baimės parodyti savo viešą ir gerą interneto sistemą, parodyti, kad viskas pas juos tvarkinga. Kaip susiorientuoti pirkėjui, kaip atskirti tokius legalius pardavėjus? Jeigu matote didelę interneto parduotuvę, jeigu jus gali aptarnauti skaitmeninis agentas, o kažkur yra įmonės rekvizitai, tai galite dar ir juos pagooglinti ir rasti viską, ko jums reikia. Tikrai susidursite su sistema, kuri bus patikima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *