Dažni plastinės chirurgijos stebuklai

ChirurgijaMes dažnai galvojame, kad plastine chirurgija yra tokia stebuklinga sritis, jog kiekvienas, kas tik pradeda daryti kažką su ja, patenka į tikrą stebuklų lauką. Iškart prieš akis iškyla tos aktorės ir muzikos žvaigždės, kuriems pavyko su plastine chirurgija didžiausių stebuklų pasiekti ir niekada taip ir nepasenti, arba atsikratyti savo didelės graikiškos nosies. Taip pat iškyla į paviršių ir tie atvejai, kada plastine chirurgija perdozavusios žvaigždės galiausiai pasidaro panašios į kažkokius gyvūnus – lyg panteras, lyg kates, lyg tigrus. Taigi, iš tiesų su plastine chirurgija, kaip ir visais kitais dalykais pasaulyje, reikia atsargiai elgtis. Tačiau chirurgai pasakytų, kad šie populiarūs pavyzdžiai neatitinka realybės ir jie yra tiesiog labiausiai sureikšminti. Mat tikroji tiesa, ko gero, yra ta, kad daugiausiai pavyzdžių lieka per daug neaptarti. Yra tam tikros plastinės operacijos, kurias galima laikyti pačiomis garsiausiomis, ir būtent jos yra tokios populiarios, nes sėkmingos, kad dažnai net nepastebi nieko. Kokios tos procedūros?

Nosies plastika

Viena labai populiari plastinės chirurgijos paslauga yra nosies plastika. Dažniausiai ji reikalinga moterims, turinčioms labai švelnius veido bruožus ir stambią, grubią vyrišką nosį. Tokiu atveju nosies operacija joms sukuria tikrai puikų gyvenimą ir netikėtai visas veidas pasidaro nuostabiai gražus. Taigi, su tokia nosies plastika kasdien susiduria šimtai moterų pasaulyje. Profesionaliems sportininkams tai pat dažnai būna reikalinga nosies plastinė operacija, kada ji leidžia užtikrinti, kad sportuojant sulaužyta nosis gali būti atstatoma į vietą.

Riebalų nusiurbimas

Taip pat yra ir dar viena operacija – tai riebalų nusiurbimas. Ji yra gana populiari ir ja mėgsta pasinaudoti tikrai daug kas. Tad, jeigu ir jums atrodys, kad kai kurie riebalai yra tiesiog nepajudinami iš savo vietos, galite pabandyti pasinaudoti šia operacija. Jeigu ji bus sėkminga, turėsite puikią patirtį ir gerų atsiminimų, kaip ilgai bijojote, o paskui viskas susitvarkė. Ar tai bus sėkminga, priklauso nuo jūsų – kaip žinia, riebalai yra ne nosis. Nosį kokią gavote su gamta, tokią turite. O riebalus užsiauginate patys. Tad jeigu nepasistengsite sumažinti jų kiekį kūne, tai vargu ar galėsite ilgai džiaugtis savo gražiomis linijomis.

Krūtinės operacija

Daugybei moterų prireikia krūtinės operacijų. Vienas domina krūtų implantai ir galimybė pasididinti krūtinę, kitoms svarbiau krūtinės sumažinimas. Kiekvienas atvejis skirtingas ir kiekvienas žmogus gali skirtingai apie jį papasakoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *