5 dirbtinės žolės panaudojimo galimybės

Dirbtinė žolė plačiai naudojama JAV, Australijoje ir Europoje. Šį produktą jau seniai pamėgo interjero dizaineriai dėl kelių priežasčių. Dirbtinė veja turi intensyvią žalią spalvą, kuri suteikia erdvei gyvumo, lengvumo, padeda geriau atsipalaiduoti, pasisemti kūrybinių idėjų. Ji lengvai prižiūrima, o šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti aplinkai nekenksmingą dirbtinę žolę.

Pateiksime kelis originalius vejos panaudojimo pavyzdžius.

1. Žaliasis kilimas

Dirbtinės vejos kilimas ant grindų atgaivins bet kokią būsto erdvę. Jis tinka vaikų kambaryje, svetainėje, miegamajame, vonioje ar koridoriuje. Jis atrodo idealiai su kitais gamtos spalvų deriniais, pavyzdžiui – pilkomis ar rudomis medinėmis grindimis. Taigi, toks kilimas pridės intensyvios spalvos ir suteiks natūralumo pojūtį.

2. Veja ant stogo

Daug šeimų savaitgaliais ar vasarą trokšte trokšta išvažiuoti į gamtą ir prisėsti ant žolytės, užkandžiaujant atsivežtu maistu ir gėrimais, dalintis gera nuotaika. Kai namas turi plokščią stogą, tokią idiliją galima susikurti tiesiog ant stogo, jį visą išklojus dirbtine žole. Į šį kampelį nereikės ilgai kviesti savo draugų, nes kas gi nenorėtų pakilti nuo kasdienybės rūpesčių tiesiog ant stogo ir supamame krėsle mėgautis gaiviu vėjeliu.

3. Dirbtinė žolė ant sienos

Šia žole dekoruotos sienos variacijų yra begalės. Pavyzdžiui, jei name yra laiptai, sieną prieš juo galima papuošti dirbtine veja. Ji puikiai dera su gamtos spalvomis, todėl idealiai atrodys kartu su mediniais laiptais. Pridėjus augalų ant šios sienos, kiekvieną kartą lipant laiptais galima bus gėrėtis vertikaliu sodu.

4. Veja vonioje

Dirbtinė žolė vonioje gan neįprastas sprendimas, nustebinsiantis ne vieną namų svečią. Jeigu vonioje vyrauja baltos spalvos, žalia siena atrodys iš tiesų gaiviai ir originaliai.

5. Dirbtinė žolė fojė

Vasaros nostalgiją sukels kiekvienam, įžengusiam į fojė, dirbtinės žolės geometrinės figūros ant sienos. Tos figūros gali būti pačios įvairiausios, keturkampio, rombo ar netaisyklingos formos. Tai atskleis būsto savininko išradingumą ir sumanumą.

Žalios spalvos ir gamtos dvelksmo mėgėjai gali eksperimentuoti su dirbtine žole interjere, sukurdami gaivą ir jaukumą savo namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *