Gražios idėjos vaikų kambariui

Smagu laukti naujo šeimos nario, smagu net ir jam įrenginėti naują kambarį. Apsilankius Dubingiai.lt galima rasti nemažai patrauklių interjero sprendimo, baldų, detalių, kurie galėtų atsidurti būtent vaiko kambaryje. Tačiau geriausia prieš kažką perkant pirmiausia pabandyti įsivaizduoti tą kambario visumą, kaip kas atrodys, ir pirkti tik turint bendrą planą galvoje. Štai kokių detalių dabar dažniausiai žmonės nori, turintys strategiją, kaip sukurti gražų vaikų kambarį.

Fototapetai

Dubginių salonai LietuvojeNors fototapetai yra labai graži interjero detalė, bet dažnai mes nežinome, kur geriausia juos būtų įkomponuoti. Kuriame kambaryje jie atrodytų tikrai gražiai. Ir tą sunku įsivaizduoti, kadangi jie reikalauja didelio dėmesio. Tai labai ryškus akcentas. Būtent foto tapetai gali leisti matyti įspūdingus vaizdus, kurių šiaip nematote. Tad vertėtų apie juos galvoti tik gerai arba nieko. Vaiko kambaryje jie gali būti panaudoti labai tikslingai: žadinti vaiko vaizduotę. Tai gali būti miško gyvūnai, gražus miškas ar kažkas kito, kas yra tikrai gražu. Galima tai derinti prie bendro kambario interjero taip, kad ir tėvams patiktų, ir namie būtų gražu.

Lova su komoda

Kitas labai patogus daiktas namams: tai lova su komoda. Iš tiesų nereikia bijoti, kad vaikas iškris. Jis turi puikius laipiojimo įgūdžius, o miegoti aukščiau jam visada norisi. Iš pradžių lovelė gali turėti specialią tvorelę – vartelius, kurie puikiai saugos vaiką nuo iškritimo ar kitų traumų. Todėl lova su komoda gali būti tikrai labai geras sprendimas tiek siekiant praktiškai išnaudoti vietą vaikų kambaryje, tiek norint sukurti gražų vaikų kambario interjerą.

Baldakimas arba namelis virš lovos

Kas vaikams visada atrodo romantiška? Namelis. Mažas namelis, kuriame jie galėtų žaisti ir įsivaizduoti, kad tai būtent jų namelis. Būtent gražus jaukus namelis yra tai, ko nori kiekvienas vaikas, tad ir jūs galite pasvajoti apie tokį sprendimą ir virš vaiko lovos sukalti tokį rėmą, kuris leis vaikui pasidaryti kažką panašaus į jaukų namelį – lovą.

Tėčio rankų darbo dekoracijos

Apskritai, ne viską reikia pirkti. Vaikai – meilės rezultatai, auginami ta pačia meile. Todėl reikėtų padaryti kažką ir patiems. Jeigu tėtis mėgsta dirbti su mediena, jam gali pavykti sukurti nuostabius dalykus. Jeigu mamai patinka siūti, ji taip pat gali kažką pasiūti vaikams.

Kitos detalės

Kreidinė siena leis lavinti vaizduotę ir visada piešti ant sienos, kiek tik širdis geidžia.

Kambarį puošiančios knygos – ne tik gražu, bet ir naudinga.

Muzikos instrumentai vaiko kambaryje – kad geras skonis būtų lavinamas nuo mažų dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *