Gyvenimas be ir su skalbimo mašina

Tiems, kas ilgai skalbė tik rankomis, skalbimo mašinos pirkimas internetu turėtų būti tikrai labai džiugus dalykas. Juk pagaliau užuot viską mazgojus rankomis, bus galima skalbti automatizuota technika. Kokie dabar atsiliepimai apie skalbimo mašinas iš žmonių, kurie ilgai skalbė rankomis, o dabar džiaugiasi naujos skalbimo mašinos privalumais?

Studentas Aurimas

Kainų palyginimasStudentas Aurimas sako, kad jo sprendimas įsigyti skalbimo mašiną daugumai draugų ir pažįstamų pasirodė nestandartinis. „Mano aplinkoje dažniausiai žmonės neperka tokių didelių buitinių dalykų. Studentai save laiko dar tam neuždirbančiais, nevertais tokių pirkinių žmonėmis. Dažniausiai pragyvena be skalbimo mašinos iki kol po studijų nepraeina bent pora metų. Tačiau man tikrai labai atsibodo tąsytis su tais skalbiniais. Arba reikėdavo viską vežtis savaitgaliais pas mamą išsiskalbti, arba vėliau pas merginą. O tai labai nemalonus dalykas – na, tiesiog atvažiuoti į svečius pas merginą su šampanu, gėlėmis ir… skalbiniais. Tikrai norėjosi būti normaliu savimi pasirūpinančiu, švariu bei tvarkingu vyru. Kad ir studentu. Taigi, kadangi dirbu vakarais, iš vieno atlyginimo nusipirkau nedvejodamas skalbimo mašiną, o ne kažkokius ten prašmatnius džinsus. Dabar daug paprasčiau. Pats gražiausias garsas – taip kaip burzgia, sukasi mano skalbimo mašina. Automobilio neturiu, bet turiu skalbimo mašiną, su ja man tikrai daug paprasčiau gyventi“, – sako Aurimas.

Vaikų mama Marytė

Dar viena naujai skalbimo mašiną nusipirkusi pirkėja Marytė sako, kad tai geriausias jos pagalbininkas buityje. „Skalbimo mašina – dabar be jos neįsivaizduoju savo gyvenimo. Tikrai reikėjo. Turiu mažų vaikų, tai nuolatinis skalbimas neišvengiamas. Jis jau ne toks gal atgyvenęs kaip senais laikais, kai mamos tiesiog virindavo puoduose sauskelnes, bet vis tiek skalbimas rankomis turint mažų vaikų – labai sudėtingas dalykas. Taigi, dabar, kai turiu skalbimo mašiną, viskas tiesiog kitokiomis spalvomis nusidažė. Patikėkite, kiek čia to skalbimo yra. Kiekvieną dieną sukasi skalbimo mašina. Tai vaikų šliaužtinukai, tai palutės, tai iš lauko grįžus drabužiai purvini. Tik aprengi, tą pačią dieną meti skalbti. Suprantate, tai tikrai būtinas dalykas kiekvienai mamai“, – sako Marytė.

Keliautojas Tomas

Tomas sako, kad jam skalbimo mašina irgi labai praverčia. „Aš keliauju labai daug, taigi, esu gana nepastovus, stengiuosi neprisirišti prie daiktų. Bet grįžus po kelionių namo, tikrai norisi, kad namuose rastum visą komfortą, kurio tau reikia. Pavyzdžiui, kad galėtum tiesiog greitai išsiskalbti savo purvinus rūbus“, – sako vyras, nusipirkęs skalbimo mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *