Jaukios svetainės atmintinė

Šiandien užėję pas Beną į namus ir pasiprašę į svečių kambarį matome, kad čia sudėti tikrai stilingi svetainės baldai. Kas galėtų patikėti, kad šis namų interjeras prieš du mėnesius atrodė tiesiog priešingai. Viskas čia buvo panašu į baisią landynę, o namai, kokius juos matome dabar, yra tikrai labai jaukūs, stilingi ir tokie, kuriuose norisi būti. Taigi, Benas mums pasakoja, kaip pavyko sukurti tokį gražų interjerą ir kartu pateikia jaukios svetainės atmintinę.

Svarbiausia – turėti įkvėpimą ir viziją

Baldai svetaineiAnot Beno, viskas prasideda nuo vizijos ir įkvėpimo. „Kai pirmą kartą pamačiau namus, kuriuose dabar esame, pavadinau juos skyle. Niekas nebūtų patikėję, kad čia vėliau bus jaukus namų interjeras, kad stovės šviesūs ir gražūs svetainės baldai. Tai tiesiog atrodė visiškai neįtikėtinai. Tačiau su manimi apžiūrėti perkamo buto kartu buvo atėjusi ir draugė dizainerė. Ji pasakė, kad iš tokių skylių jų firma už nemažus pinigus moka padaryti prabangius apartamentus. Ji man patarė taip pat pasidomėti, kaip tai daroma, o gal ir nusisamdyti dizainerius. Aš ėmiau skaityti internete ir ieškoti įkvėpimo, kaip pasidaryti gražius namus. Tik tada ir tik taip pavyko suprasti, kad viską galiu pats, savomis rankomis. Svarbiausia – tikėti idėja ir ją turėti“, – dabar prisimena Benas.

Šviesos spalva

Jis pasakoja, kad svarbiausia jo idėjos dalis buvo šviesa. „Nuo sovietmečio mes vis dar neišlendame iš savo didelių ir baisių namų, panašių į bunkerius. Jie dažnai yra tamsūs kaip belangė. Taigi, mano idėja buvo šį tamsų pastatą paversti tikra šviesos buveine. Dėl to labai daug dėmesio skyriau spalvoms. Nesinorėjo, kad viskas būtų balta kaip ligoninėje, bet ir per ryškių spalvų tikrai nesinorėjo. Visgi nusprendžiau, kad naudosiu baltas ir melsvas spalvas, kartais pamaišysiu su rožiniais atspalviais. Dabar turiu namus, kurie įrengti labai minimaliais kaštais, tačiau atrodo tiesiog nuostabiai“, – sako Benas.

Minkšti ir kieti baldai

Dar vienas patarimas, kurį duoda Benas – išlaikyti balansą tarp kietų ir minkštų baldų bei per daug nepridėti dekoracijų ten, kur jų nereikia. Vyras sako, kad reikia visada ieškoti harmonijos. Nedera namus paversti tikra haremo karalyste su begale pagalvėlių ir minkštasuolių. Tačiau nebus gražu ir kiečiausias šiaurietiškas stilius, kai nėra nė vienominkštasuolio. Namai turi turėti ir kietų, ir minkštų baldų, kartu turi būti dermė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *