Jautrios akys: ar galima priauginti blakstienas

Ar blakstienų priauginimas gali būti atliekamas jautrias akis turinčioms moterims – tai klausimas, kuris, ko gero, kankina ne vieną pasigražinti nedrįstančią moterį. Vieni kategoriškai skatina šios minties atsisakyti, kiti – siūlo pamėginti ir įsitikinti, kaip yra iš tikrųjų. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kai tenka rinktis. Ir, be abejonės, šios dvejonės yra tikrai ne be pagrindo – juk rizikuoti reikės savo akimis, regėjimu ir galiausiai apskritai komfortu bei gyvenimo kokybe. Taigi, sužinoti, kaip yra iš tikrųjų, svarbu veikiausiai ne tik toms, kurios yra varginamos padidėjusio akių jautrumo, tačiau ir toms, kurios tiesiog domisi šios procedūros subtilybėmis. Iš tiesų, blakstienų priauginimas gali būti atliekamas jautrių akių savininkėms, tačiau prieš nusprendžiant pasinaudoti šia procedūra, reikėtų šį tą apie ją žinoti.

Kokių saugumo priemonių derėtų imtis

Blakstienų priauginimasSakoma, kad skęstančiųjų gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas, panašiai yra ir kalbant apie blakstienų priauginimo procedūrą. Moterys, kurios nesiskundžia padidėjusiu akių jautrumu, vešliomis ir žvilgsnį gilinančiomis blakstienomis gali džiaugtis be menkiausio nerimo, tačiau tos, kurios vis dėlto negali pasigirti atspariomis ir stipriomis akimis turėtų imtis šiokių tokių saugumo priemonių. Tiksliau tariant, pačios pasirūpinti, kad joms būtų atlikta galimybes atitinkanti procedūra. Kaip tai suprasti? Viskas yra gerokai paprasčiau nei gali pasirodyti. Iš tiesų tik reikia nepamiršti kelių paprastų žingsnių. Pirmiausia – pokalbis su procedūrą atliksiančia specialiste. Dar prieš vizitą, tik rengiantis blakstienų priauginimui, reikėtų informuoti specialistę apie padidėjusį akių jautrumą. Kam to reikia? Kai kurios blakstienų priauginimo meistrės pasirūpina specialiomis, dirginimą švelninančiomis priemonėmis, kurios sumažina akių jautrumą ir procedūra nekelia diskomforto. Taip pat, žinodama padėtį, meistrė gali pasiūlyti pirmiausia atlikti bandomąją procedūrą – patikrinti, kokia yra akių reakcija į klijus, dirbtines blakstienas ir kt. Kartais, skundžiantis jautriomis akimi, rekomenduojama pirmą kartą atlikti ne visą blakstienų priauginimą, o tik kampučių. Tokiu atveju ir rezultatas puikus, ir akys, tikėtina, reaguos švelniau. Na, ir galiausiai – po blakstienų priauginimo specialistė galės rekomenduoti tinkamas priemones, padėsiančias sumažinti dirginimą ar jo apskritai išvengti.

Kas svarbiausia, jei akys jautrios

Nors visi anksčiau išvardinti dalykai yra nepaprastai svarbu, ypač toms, kurių akys iš tiesų jautrios, tačiau pats svarbiausias dalykas, kuris turėtų būti aktualus apskritai visoms moterims, kurias domina blakstienų priauginimas – tai tinkama procedūros atlikimo vieta. Kitais žodžiais tariant – ji turi būti švari, sterili. Naudojami įrankiai ir kitos priemonės ne tik tvarkingai prižiūrimi, bet ir kokybiški. Tik tokiu atveju bus išvengta užkrėtimo, infekcijos ar tiesiog akies dirginimo į ją patekus nešvarumams ar prisilietus netinkamai prižiūrimu įrankiu. Be to, tik tinkamoje erdvėje atliktas blakstienų priauginimas gali būti kokybiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *