Ką daryti, jeigu negalite įeiti į namus

Kartais vienintelė išeitis, norint atidaryti užrakintas duris yra avarinis durų atidarymas. Tačiau dažniausiai visi bandymai atidaryti prasideda ne nuo to.

Ieškoti draugų, pas ką apsistoti

Durų atidarymo paslaugosJeigu grįžote namo ir supratote, kad durys užrakintos, o jūs neturite raktų, pirma atsakykite sau į klausimą. Ar jūs gyvenate vieni? Jeigu ne, tai pas ką yra raktai? Kur šiuo metu tas žmogus, kuris išėjo ir užrakino? Kada jis pareis? Gali būti, kad jūs tik išlėkėte su šlepetėmis nusipirkti pieno, o vyras į tą laiką išėjo į darbą. Dabar stovite, lauke lyja, laiptinėje sausiau. Neturite net pasiėmusi telefono. Ką gi, gera proga pagalvoti, ar žinote, kur gyvena arba dirba jūsų draugai. Kur yra artimiausias toks taškas? Jums reikėtų vykti į arčiausiai esančią vietą, kur galėtumėte pas kažką pabūti. Kita vertus, jeigu tai labai svarbi diena, kurios negalite prarasti dėl tokios nelaimės, pasibelskite kaimynams. Paprašykite jų, kad leistų pasinaudoti internetu ir parašykite vyrui, prašydami grįžti ir atrakinti duris. O gal paprašykite jo numerio ir iš kaimynų paskambinkite. Kažin, ar tokioje situacijoje iškart reikia kviesti avarinę – gal užteks sulaukti raktų.

Kviesti avarinę

Tačiau yra situacijų, kada avarinis durų atidarymas tikrai labai svarbus. Tarkime, kaimynai iš antro aukšto išvyko trims savaitėms atostogauti į Tailandą, niekam nepaliko raktų, o jų butą užliejo vanduo, kuris dabar bėga į jūsų butą, dėl to kibirkščiuoja elektra, visą laiką varva. Tokiu atveju, kvieskite avarinę durų atidarymo tarnybą, ir kuo greičiau. Kartu kviesti reikėtų ir daugiau tarnybų, kurios sustabdytų vandenį. O gal atvykote aplankyti giminių, su kuriais nuolat palaikote ryšį, ir jie staiga nebe atsako kelios dienos. Atvažiuojate, matote, kad šviesos dienos metu visur sudegtos (vadinasi, dega jau seniai), viskas užrakinta. Jeigu įtariate, kad ten viduje kažkas negerai, tuojau pat kvieskite ne tik šią tarnybą, bet ir pasiimkite daugiau pastiprinimo. Gal nebūtinai reikia iškart ieškoti policijos ar greitosios pagalbos. Gal tiesiog atvykite ne vieni, o su artimaisiais ir žiūrėkite, ką rasite viduje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *