Ką patogiau pirkti internete, o ne parduotuvėje

1aKai kurių dalykų pirkimas tokiose interneto parduotuvėse kaip 1a.lt gali mums sutaupyti marias laiko, o mums nereikės vaikščioti po iš tiesų realius prekybos centrus ir ieškoti ten to, ko nepametėme. Tačiau tam, kad galėtume nusipirkti kažką, ko reikia, pirma reikia žinoti bent keletą interneto parduotuvių. Sužinoti apie jas visada geriausia yra tame pačiame internete, tiesiog pasidomėjus, kur galima rasti tokios informacijos ir ja pasinaudojus. O ką verta pirkti interneto parduotuvėse labiau negu nuėjus į realius prekybos centrus? Štai keletas idėjų.

Stambius daiktus

Vien apsidairę 1a.lt parduotuvėje ir pabandę įsivaizduoti, kiek kainuotų vienų ar kitų daiktų įsigijimas, galėtume nutuokti, kad stambius daiktus pirkti kartais reikia tikrai atsargiai, nes ne visada galėsime juos parsigabenti. Tačiau štai interneto parduotuvių vienas didžiausių privalumų ir yra tas, kad ten mes galime įsigyti stambius daiktus tiesiog be galo pigiai. Nereikia daryti nieko tokio sudėtingo, tiesiog užsisakyti savo spinteles, sodo traktoriukus ar dujines virykles ten, o pristatymas į namus atkeliaus neiškėlus kojos iš jų. Aišku, gali pristatymo terminai ir skirtis, tačiau prekės dydžio kriterijus, įvertinus visus asmeniškai patiriamus prekės vežimo nuostolius, gali būti tikrai svarbus atskaitos taškas.

Tą, kam yra akcijos

Kitas būdas orientuotis, ką pirkti internete, yra akcijos. Taip, akcijų būna ir ne interneto parduotuvėse, tačiau liūdniausia, kad mes apie jas nesužinome. Na ir kas, kad kažkur ne interneto parduotuvėje šiuo metu vyksta patalynės išpardavimas, kurios jums taip reikia, jeigu jūs nieko apie tai nežinote? Na gerai, gal sužinojote, nes kažkodėl skaitėte reklaminius lankstinukus, sumestus į pašto dėžutę. Pamatėte, kad yra neblogų pagalvių, nuėjote į parduotuvę ir sužinojote, kad pagalvės jau nupirktos. Tikras laiko gaišimas. O štai perkant internete tokių dalykų tiesiog neteks patirti. Jūs visą laiką apsipirksite labai naudingai, kadangi iškart matysite, kam yra akcijos, kiek kokių prekių dar yra likę parduotuvėje, ir taip nepatirsite jokių tikrų nuostolių.

Papuošalus

Nors atrodytų, kad čia niekuo neypatinga prekių kategorija, tačiau papuošalus internetu pirkti tikrai verta. Klausiate, kodėl? Ogi todėl, kad pirmiausia tai yra toks dalykas, kuris iš karto matosi, ar gražus, ar ne. Ir kad tai yra gera dovana. O juk nuėję į realų prekybos centrą ieškoti kam nors gimtadienio dovanos jaučiamės beviltiškai, tad geriau tiesiog užsakykime papuošalus internetu.

2 komentarai “Ką patogiau pirkti internete, o ne parduotuvėje

  1. Nu nebūtinai internetu patogiausia užsisakyti tik stambius daiktus ar papuošalus. Labai daug ką šiuo metu yra patogiau užsisakyti online. Aš pvz. mieliau užsisakinėju internetu nuotraukas ar drobes. Nes eiti į parduotuvę ar spaustuvę vien dėl to, kad įkelti nuotrauką man yra laiko gaišimas. O internetu per https://tilissystem.lt/product-category/drobes/ viską labai greitai užsisakau ir niekur eiti nereikia.

  2. Dar tikrai patogu internetu pirkti įvairius smulkius dalykus ir detales. Pvz. kiek laiko klaidžiotum po parduotuvę, kol išsirinktum kokias mažas interjero detales, o dabar vienam puslapy viskas sudėta, patogus apmokėjimas ir atsiunčia tiesiai į namus. Mano favoritai, ką visada perku internete, dabar yra įvarios namų dekoro detalės, kaip žvakės, namų kvapai, kiti įvairūs mažmožiai. Laiko begalės susitaupo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *