Ką patvarkyti mašinai prieš žiemą

Artėjant žiemai ir jai prasidėjus, padaugėja visokių avarijų kelyje, norint jų išvengti, reikėtų pasiruošti. Deramai sutvarkyti tepalai, pakeistas akumuliatorius, žvakės, naujos padangos internetu, gerai veikiantys valytuvai, sutepti stabdžiai ir pakeistas antifryzas – tai dalykai, kuriuos būtinai reikia pasižiūrėti, prasidedant žiemai. O dar ir susireguliuoti lempas – juk taip dažnai būna tamsu, todėl nepastebėti pėsčiųjų ar kažko svarbaus galima lengvai. Lempos neturėtų būti per aukštai, kad neapakintumėte kitų vairuotojų, bet jos neturėtų ir būti per žemai, kai visai nešviečia į tolį, ir pėstįjį pamatote tik tada, kai jis jau skrenda, atsimušęs į jūsų kapotą.

Kas saugo nuo šalčio

Padanų pasirinkimas didelisAišku, reikia pasirūpinti, kad turėtumėte viduje pakankamai tepalo, antifryzo. O taip pat ir specialaus skysčio, saugančio langus nuo užšalimo. Taip pat gerai, kai sutvarkytas normaliai variklis. Jeigu jo galva užkala, tada jau daryk ką nori, bet keisis temperatūra salone neprognozuojamai. Bus ir karšta, ir šalta, ir dūmai ruks, tad geriau viską tinkamai sutvarkyti. Aišku, reikia atminti, kad žiemą dažnai sninga arba krenta kokia nors bjauri šlapdriba. Taigi, reikia stengtis kuo labiau pagerinti matomumą. Būtinai susitvarkykite valytuvus taip, kad jie gerai veiktų. Jeigu to nepadarysite, bus liūdna. Negana to, reikia stengtis, kad automobilis būtų aprūpintas puikiais veidrodėliais, nuvalytais, neapsnigtais.

Kas saugo nuo slidumo

Visas rizikas, susijusias su slidžia kelio danga, geriausiai visada eliminuoja geros pakeistos žieminės padangos internetu naujai užsakytos. Kas iš to, jeigu taupote pinigus, o paskui juos reikia sumokėti, pavyzdžiui, kam nors atlyginti žalai už sudaužytą mašiną. Nekeisdami padangų savo automobiliui, labai rizikuojate, galite patekti tiek į gyvybei pavojingą situaciją, tiek į nemalonią jūsų piniginei, kai mieste per kamštį lėtai stumiantis nelaimingai bakstelsite kam nors į galą. Labai blogai, kai žmonės dėl taupumo naudoja tik universalias padangas. Tai yra visiškas prakeiksmas, nes jūs galvojate, kad jus apsaugos, o ir sutaupysite, bet taip nėra. Bent jau ant priekinių varomųjų būtinai reikia žieminių padangų, o, kaip rodo įvairūs testai, tikrai saugiai važiuosite tik apsaugoję padangomis ir galinius ratus. Taip pat nuo slidžios kelio dangos geli išgelbėti lėtos ir nemanevringos mašinos vairavimas, nes tokie automobiliai kaip „BMW“ dažnai skrenda į griovį vien dėl savo galingo manevringumo. Deja, staigūs ir galingi manevrai labai pavojingi esant slidžiai kelio dangai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *