Kada stiklo įtrūkimas gali tapti rimta bėda?

Geras matomumas vairuojant – būtina sąlyga eismo dalyvių saugumui. Deja, net ir menkas stiklo įtrukimas gali keisti matomumo sąlygas, atkreipti vairuotojo dėmesį ir trukdyti susikaupti. Nedidelė įdauža taip pat gali plėstis ir apimti vis didesnį stiklo plotą, o tai reiškia, kad neišsiversite be gana brangaus stiklo keitimo. Ir priešingai – jei nedideliu skilimu susirūpinsite pakankamai anksti, pažeidimas bus nesunkiai suremontuotas ir jūs galėsite džiaugtis sugrąžintu pirminiu stiklo tvirtumu.

Kaip elgtis pastebėjus įdaužą ir kodėl neturėtumėte atidėlioti remonto darbų?

Naujas stiklasAutomobilių stiklų specialistai teigia, kad bendrąja prasme stiklas yra labai tvirta ir ilgaamžė medžiaga, kurios tąsumo jėga yra didesnė nei metalo. Vis dėlto, jei stiklas yra pažeidžiamas, jis praranda didžiąją dalį savo tvirtumo. Kitaip sakant, automobilių stiklų įtrūkimų stabdymas turėtų būti neatidėliotina procedūra, kadangi transporto priemonei judant, keičiantis oro temperatūrai ir stiklą veikiant fiziniams veiksniams, net ir menkas pažeidimas gali išplisti ir pridaryti daug žalos.

Paprastai stiklo įdaužos atsiranda dėl kelionės metu į stiklą skriejančių akmenukų. Pastebėjus įtrūkimą, reikia imtis neatidėliotinų veiksmų. Visų pirma, pažeistą vietą užklijuokite lipnia juosta, kad nepatektų purvo ir drėgmės. Jei įtrūkimą pastebėjote jau tada, kai pažeista vieta yra nešvari, pasistenkite pašalint nešvarumus ir užklijuokite pažeistą vietą. Apsaugokite automobilį nuo drėgmės. Kitas žingsnis – kreiptis į profesionalius meistrus, kurie pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklo remontu. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta auto stiklų įmonė dirba, laikydamasi gamintojo reikalavimų, naudoja profesionalią įrangą, o, esant būtinybei, siūlo patikimo ir rinkoje palankiai vertinamo gamintojo stiklus, kurie užtikrintų ilgaamžę eksploataciją.

Stiklo remontas ar keitimas – kaip priimti tinkamą sprendimą?

Automobilio stiklo remontas yra patogus ir greitas sprendimas, kuris taupo jūsų pinigus (stiklo remontas sudaro tik apie 10 proc. stiklo keitimo kainos). Paprastai remontas atliekamas per pusvalandį, todėl jums nereikia transporto priemonės palikti autoservise. Deja, kai kuriais atvejais stiklo įtrūkimo remontas neįmanomas, pvz., jei įtrūkimo skersmuo yra gana didelis, jei jis yra svarbiausioje vairuotojo regos zonoje, jei automobilio stiklas yra gana stipriai subraižytas ir pan. Individualiu atveju būtina pasitarti su šios srities ekspertais, kurie įvertins automobilio stiklo būklę ir pasiūlys optimaliausius sprendimus jūsų situacijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *