Kaip kėdės gali tapti interjero akcentu

Namus formuojame galvodami ne tik apie praktinius aspektus, bet ir apie estetinius.Nustembame, kai interjero dizaineris galbūt tik vienos kėdės pagalba namus paverčia stilingais. Iš tiesų, tam, kad namai būtų gražūs, malonūs, daug pinigų nereikia. Svarbiau yra tinkamai mąstyti, žinoti, kaip erdves paversti stilingomis. Jeigu žinosite pagrindines stilingų namų paslaptis, galėsite ir jūs džiaugtis tokiais namais. Šį kartą kviečiame susipažinti, kaip būtent kėdės gali padėti sukurti jaukius ir stilingus namus, tapti jų akcentais.

Skandinaviškame stiliuje

Kėdės interjereVis dar iš mados neišeina skandinaviški interjero sprendimai. Jie patrauklūs paprastumą ir kokybę vertinantiems žmonėms. Kuriant skandinavišką interjerą namuose nereikia daug sukti galvos. Pakanka pirma ištuštinti erdves, tada suteikti joms šviesos, o tada sudėti medienos ir medžio faktūras tam tikrose vietose, padėti žalių augalų, ir jūsų namai atrodys puikiai. Kaip tokiame interjere gali įsipaišyti kėdės? Jos gali būti paprasto medžio, taip pat specialiai pabrėžiant medienos faktūrą, gali būti nedažytos. Turėti paminkštinimą iš natūralios spalvos, natūralaus audinio. Gali būti ir kelios žemos kėdės, ir baro tipo. Svarbu, kad per daug neišsiskirtų bendroje aplinkoje, tačiau įsižiūrėjus atpažintum grožį kėdėje dėl jos galbūt grubios, nestandartinės formos.

Žemos taburetės, kėdės

Kitas gražus pasirinkimas – žemos taburetės ir žemos kėdės namuose. Kartais perkame baldus per daug nepamąstydami, prie žemo kavos staliuko pastatome didžiausius sostus. Tačiau ne vienoje vietoje namuose reikia tikrai žemos kėdės. Taip pat į kėdę verta pažvelgti kūrybiškai, ji gali būti ir žemas krėslas, ir beveik gultas.

Baro kėdės

Jeigu namuose turite bent vieną baro tipo stalą arba aukštą palangę – pastatykite šalia kelias baro tipo kėdes. Kėdžių aukščių dinamika sukurs stiliaus pojūtį. Tiesa, jeigu bandysite įvesti įvairaus aukščio kėdes, taburetes, tuomet geriau palikite jų spalvas ir pagaminimą vizualiai panašius, tegul skiriasi tik dydžiai. Tuomet viskas atrodys suderinta ir specialiai skirtingų aukščių.

Antikvariniai klasikiniai baldai

Jeigu kuriate sendinto stiliaus namus, kitaip vintažinius, modernius – klasikinius, tuomet kėdės bus labai svarbus baldas. Jos yra judantys baldai, tad svarbu, kur jas pastatysite vienu ar kitu metu – jos visada turi išduoti tą stilių, kokį namuose kuriate. Kėdes galite statyti visur, o kiti baldai visada liks toje pačioje vietoje. Todėl kėdė iš visų kampų turi būti graži ir kokybiška, visada verta kėdę atnaujinti, kad ji nebūtų labai padėvėta.

1 komentaras “Kaip kėdės gali tapti interjero akcentu

  1. Kurti interjerą bei jo akcentus itin įdomus darbas. Kėdė kaip interjero dėtalė gali sukurti bei suformuoti itin įdomų interjero dizainą, kuriuo mėgausitės diena iš dienos. Taigi kaip be būtų keista kėdė namuose yra būtina ir nepamainoma interjero detalė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *