Kaip tinkamai naudoti gelinį nagų laką

Tikriausiai dauguma merginų ir moterų žino gelinių nagų pranašumus – tokiu būdu nudažyti nagai atrodo geriau ir savo gerą išvaizdą išlaiko ilgiau. Be to, tai atrodo ir natūraliau, todėl nedrasko akių. Gaila, tačiau ne visos moterys turi galimybę apsilankyti pas profesionalią gelinių nagų meistrę – vienoms tai per brangu, o kitos tiesiog neturi tokios galimybės. Dėl šios priežasties skubame jums pranešti, jog tai galite puikiai pasidaryti ir pačios, namuose. Žinoma, tam prireiks tam tikros įrangos ir įgūdžių, bet viskas tikrai įmanoma.

Tam, kad jūsų nusipirktas gelinis lakas nenueitų šuniui ant uodegos, visų pirma tinkamai paruoškite savo nagus. Su dilde apdailinkite ir suformuokite norimos formos nagus. Žinoma, gelinis lakas taip pat gali būti puiki priemonė nagų formos formavimui, tačiau pagrindą savo nagų vizijai turite padaryti su natūraliais nagais. Svarbu ne tik nusidildinti nagus, tačiau ir pašalinti ant jų esančia odelę. Taip nagai atrodys kur kas estetiškiau. Tai padaryti galite su ta pačia dilde ar žirklutėmis. Odos liekanas galite pašalinti su vata, pamirkyta į acetoną.

Kai atliksite aukščiau paminėtas procedūras, paruoškite nagus užtepdamos ant jų paruošiamąjį sluoksnį. Tai permatomas gelis užpildantis visus nagų nelygumus. Lyginant su įprastais nagų dažais, gelinis lakas reikalauja daug storesnio paruošiamojo sluoksnio. Nepamirškite, jog paruošiamasis sluoksnis džiūna labai ilgai, todėl neskubėkite.

Kai paruošiamasis sluoksnis nudžius, į darbą kibs gelinis lakas. Pirmiausiai, du kartus užtepkite norimą spalvą ant nagų. Sluoksniai turėtų būti pakankamai ploni. Be to, po kiekvieno sluoksnio nagus reikia džiovinti po UV šviestuvu. Galiausiai, užtepkite galutinį, storesnį sluoksnį, ir taip pat palaikykite nagus po UV šviestuvu maždaug 2-3 minutes.

Kai atliksite šiuos veiksmus, nuvalykite nagus drėgna servetėle. Būtinai pasirūpinkite, jog servetėlė būtų be alkoholio, kadangi tokiu būdu galite pažeisti ką tik suformuotą laką. Štai ir viskas – jūs jau turite gelinius nagus. Viskas skamba paprasčiau, nei yra iš tikrųjų, kadangi norint nagus paversti tikrai patraukliai, reikia nemažai praktikos ir įgūdžių. Dalykas, dažniausiai sustabdantis merginas nuo gelinių nagų lakavimo namuose yra UV šviestuvas. Šis įrenginys kainuoja iš tiesų nemažai, todėl dažną atbaido. Kaip bebūtų, jis yra tiesiog būtinas, tad jei sugalvosite pagudrauti ir prasisukti be jo, geriau net negaiškite savo laiko – iš to nieko gero neišeis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *