Klaidos, kurios nepriimtinos stilingo vyro garderobe

Drabužiai stilingam vyruiKalbant apie drabužius dažniausiai minimos moterys. Atrodo, kad tik jos rengiasi ir tik joms yra aktualu, kaip atrodo. Visgi, tai nėra tiesa, kadangi ir vyrai taip pat nori atrodyti puikiai, ir jie taip pat sutinka, kad drabužiai gali padėti kur kas labiau savimi pasitikėti. Vyriškos striukės, kelnės, šortai, megztiniai ir kitos smulkmenos padeda atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Visgi, kol vieni labai mielai domisi inovacijomis bei stiliumi, tuo tarpu kiti metai iš metų kartoja klaidas, kurios labai dažnai pristatomos kaip gebančios sugadinti net ir stilingiausio vyro vardą. Pateikiame klaidas, kurias kartais padaro vyrai ieškodami arba nešiodami drabužius. Net ir vyriškos striukės pasirinkimas gali būti ilgas ir atsakingas darbas, tačiau pasirinkus tokią, kokis Jums tinka – atrodysite puikiai ir neteks galvoti, kad aplinkiniai juokiasi iš jūsų stiliaus.

  1. Basutės su kojinėmis. Tai bene pats baisiausias derinys. Daugelis moterų juokauja, kad jeigu vyras dėvi basutes ir kojines, tai reiškia, kad jam arba nepatinka moterys, arba jis yra pasiruošęs niekada jų neįsileisti į savo gyvenimą. Žinoma, apskritai vyriškos basutės nėra labai rekomenduotinas pasirinkimas, kadangi jas suderinti geba labai retas, o prie netinkamų drabužių jos atrodo labai neskoningai.
  2. Mobilaus telefono dėklas prie diržo. Tai dar viena stiliaus katastrofa, kuri daugeliui atrodo labai praktiška. Kadangi manoma, kad telefono nešiojimas tokioje pozicijoje yra labai patogus pasirinkimas, nieko keisto, jog daugelis būtent taip ir nešioja šį prietaisą. Tiesa, mobiliojo telefono dėklas nutinka ne tik dėvint kelnių diržą, tačiau ir esant be jo. Paprasčiausiai tai jau išėjo iš mados ir rekomenduojame vengti jeigu norite būti stilinga asmenybė.
  3. Renkasi tinkamo dydžio striukę. Vyriškos striukės pasirinkimas gali būti gana atsakingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, tačiau jeigu norite būdamas lauke visada atrodyti skoningai, tokiu atveju skirti laiko paieškoms teks. Labai dažnai per didelė arba per maža striukė ir yra pagrindinis pajuokos objektas. Jeigu norite, kad jums taip nenutiktų, tokiu atveju rekomenduojame atidžiai išsimatuoti savo matmenis ir pagal juos ieškoti tinkamiausio lauko drabužio.
  4. Nemūvi baltų kojinių. Labai dažnai sakoma, kad vyrams dėvėti baltas kojines nėra pats geriausias pasirinkimas. Išimtis – sportas. Tiesa, iki šiol tiksliai negalima pasakyti, kas priėmė šį etiketą ir kodėl jis taip paplito. Galima tik spėlioti, kad ant baltų kojinių kur kas labiau matosi nešvarumai, o tai skatina galvoti, kad žmogus yra nehigieniškas.
  5. Nesivelka neišlygintų marškinių. Nors vis ar pasitaiko tokių atveju, kai vyrai vilki nesilygintus marškinius, tačiau tokie variantai yra kur kas retesni. Vis daugiau suvokia, kad tai ne tik beskonybės, tačiau tuo pačiu ir nehigieniškumo ženklas.

Tinkamai pasirinkti ir suderinti drabužiai padės jums puikiai atrodyti kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *