Kodėl plastinė chirurgija kartais sugadina išvaizdą

Nors paprastai tokios procedūros kaip lūpų putlinimas bei įvairi kitokia plastinė chirurgija yra pristatoma kaip tikra panacėja, sugebanti kiekvieną padaryti gražiu, esame matę pavyzdžių ir kai reikalai pakrypdavo priešinga linkme. Kaip taip nutinka, kad grožio procedūros kartais grožį ne sukuria, o sunaikina.

Nepavykę pavyzdžiai – kai kurios įžymybės

Gražesnės lūposVisų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kad situacijų, kada lūpų putlinimas ar kokia nors kita procedūra sugadintų grožį, o ne pagerintų, yra labai mažai. Tai išimtys. Ir taip pat yra tai, kad kada žmogus pasigražina, pasidaro plastinę operaciją – mes to nežinome. Pavyzdžiui, susipažįstate su gražia moterimi, bet jūs juk nežinote, kad ji pasidailinusi lūpas ar akių kontūrus. Ir ji jums to nesakys. Tiesiog žmonės nėra linkę pasidalinti savo gražiais plastinės chirurgijos rezultatais – tai dažniausiai slepiama. O kadangi viskas būna gražu, tai retai kas ir pastebi. Vyrauja keistas požiūris, kad tas nenatūralumas yra smerktinas. Nors patys iš tiesų gyvename savo nenatūralaus grožio standartuose: kerpame ir dažome natūralius plaukus, šukuojame, dažomės, rengiamės, dėvime figūrą formuojančius rūbus, skutame plaukus, kerpame ar dažome nagus ir t. t. O į plastinę chirurgiją kažkodėl žvelgiama kaip į kažką „nenatūralaus“, nekreipiant dėmesio, kad apskritai mūsų kiekviena kūno priežiūros procedūra ir yra ėjimas link nenatūralumo. Tad, kai kam nors nepavyksta plastinė operacija ir išlenda „yla iš maišo“, puolame smerkti „silikonines gražuoles“. Argi taip teisinga daryti?

Kai žmogus neturi saiko

O keliant klausimą, kodėl kartais nutinka tokių kuriozų, kad lūpų putlinimas sukuria kone pripučiamą valtį ant veido, tai vertėtų žvelgti į kiekvieną atvejį atskirai. Kaip ir bet kokioje kitoje medicinos ir chirurgijos srityje, gali įsivelti žmogiškojo faktoriaus, mediko klaida. Tas būna gal vienam gydytojui kartą per gyvenimą. Gali būti ir kokia nors netikusi paciento organizmo reakcija – taip pat labai retas dalykas. O taip pat pacientas gali pats tarsi susirgti kažkokia manija. Taip, kaip susergame pirkimo manija, valgymo priepuoliais, alkoholizmu ar tampame priklausomi nuo dar kažko, taip pat gali nutikti ir su plastinėmis operacijomis. Jos lygiai taip pat, kaip ir kiti smagūs dalykai, gali sukelti priklausomybes. Kai yra perdozuojuoma injekcijų, operacijų, galima ir išvis prarasti savo senąjį pavidalą ir sukelti per daug streso organizmui. Žinoma, sąžiningi medikai neturėtų kviesti tokiems žmonėms darytis operacijų , o kaip tik turėtų pasistengti atkalbėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *