Kosmetika jautriai odai – nuo gamintojo iki gaminio sudėties

KosmetikaJautri oda reikalauja ypatingo dėmesio. Deja, tenka pripažinti, kad didžioji dalis, parduotuvių lentynose, pirkėjų laukiančių kosmetikos gaminių, dirgina arba sausina jautrią odą, nepaisant išdidžiai ir ryškiai parašytų etikečių – natūralu arba ekologiška. Juk odos jautrumas gali atsirasti dėl alerginės reakcijos į natūralų, gaminio sudėtyje esantį, produktą.

Gaminio sudėtis

Kosmetika dnr arba kosmetikos produkto sudėties analizė gali padėti pirkėjui nustatyti ar jis nėra alergiškas vienai iš gaminyje esančių komponentų. Ieškoma kosmetika internetu leidžia operatyviai surinkti visą informaciją ir atsiliepimus, bei įvertinti gaminio sudėtį. Radus bent vieną netinkamą produktą, nenaudokite kosmetikos produkto.

Dažnai bandoma savo jautrią odą apsaugoti naudojant kosmetika vaikams. Visgi, dermatologai vieningai sutaria, kad net ir vaikams skirtuose kosmetikos gaminiuose gali būti alergenų ar kitų Jūsų odai netinkančių produktų (tarki, ramunėlės, medvilnė ar k.t.). Tai nereiškia, kad gaminys nekokybiškas, greičiau, tai reiškia, kad jis Jums netinkamas.

Kosmetika iš izraelio įvardinama kaip favoritas, ir ne veltui. Į gaminių sudėtį įeina baltasis molis, o tai nėra alergenas ar net jautriausiai odai galintis pakenkti produktas. Ši kosmetika oda suteikia švelnumo, skaistumo.

Lietuvių dievų mitologijoje išskirtinę vietą užėmė ambrozija. Kosmetika ambrozija – natūrali, rankų darbo, ši kosmetika vyrams ir moterims padės apsaugoti veido odą nuo šalčio, užtikrins odos švytėjimą, grąžins jaunystę, nedrigins ir apsaugos nuo padidėjimo jautrumo.

Gamintojas

Kosmetika ziede ir kosmetika rasa – Lietuvių gamintojai, kurių kosmetikos sudėtyje yra atrinkti išskirtinai natūralūs ingrediantai. Jautriai odai –itin kruoščiai surinktos žolelės naudojamos odos drėkinimui, maitinimui ir paraudimo mažinimui. Renkantis gaminius būtina konsultuotis su specialistais, kurie padės parinkti pačią tinkamiausią kosmetikos liniją jautriai odai.

Natūrali kosmetika pigiau? Abejoju, kuo natūralesnis gaminys, tuo trumpesnis jo galiojimo laikas. Be abejo, kaina, nori nenori, bet turi itin didelę reikšmę. Kita vertus, natūralumas – ne mada, o gyvenimo būdas, todėl nebrangi, bet kokybiška yra ne panacėja, o kosmetika debby ir kosmetika mary kay. Jautrios odos savininkams rinktis kosmetiką reiktų ne pagal kainą, tai reiškia, neverta vaikytis garsių prekinių ženklų. Gerai naudoti laiko patikrintus metodus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *