Kostiumų nuoma: Nuo puošnių puotų iki karnavalų

Artinasi didžiosios metų šventės, ką tik su trenksmu praūžė Helovynas. Nori nenori susimąstome apie karnavalo siautulį ir rūbus. Karnavalinių kostiumų siuvimas užima per daug ir taip brangaus laiko, o įsigijimas – gana didelė ir vargiai atsipirksianti investicija. Tad lieka išeitis – nuoma. Tačiau karnavaliniu kostiumu nuoma paprastai būna apibrėžiama sutartimis ir įsipareigojimais. Apie juos ir reiktų aptarti.

Pareigos

Dažniausiai, kostiumu nuoma besidominčius žmones suglumina kaina. Kostiumu nuoma kaina sutartyje nurodoma labai aiškiai ir konkrečiai, tačiau papildomai yra įrašoma ir iš kliento prašoma susimokėti užstatą. Tokiu atveju, tereikia žinoti, kad užstatas paprastai grąžinamas tą pačią minutę, kuomet į saloną atgal sugrįžta kostiumu komplektas. Kitoks scenarijus galimas tik negrąžinus drabužių arba juos suplėšius, nepataisomai.

KostiumaiAntra ir itin populiari baimė yra terminas. Juk moteriškų, vaikiškų ir vyrisku kostiumu nuoma skaičiuojama paromis. Tad, nekartą teko matyti nesusipratimų, kuomet po itin beprotiško vakarėlio užsigulėjusių kostiumų komplektą atveža savaitei einant į pabaigą, o atgavus mažesnį nei tikėtasi užstatą, kyla nesusipratimas. Paprastai, sutartyje yra nurodyta nuo kurios iki kurios datos yra perleidžiami karnavaliniai kostiumai suaugusiems. Jeigu nerimaujama, galima tai pabrėžti sutartyje arba įrašyti kelis papildomus punktus. Kita vertus, jeigu nerimaujate, kad nebus galimybės laiku pristatyti rūbų, pasirinkite ilgesnį nuomos terminą (taip ne tik būsite užtikrinti dėl laiku įvykdyto grąžinimo, tačiau ir sutaupysite).

Nuoma yra lyg trumpalaikis turto perleidimas. Kostiumu nuoma – lygiai tas pats. Todėl kostiumai turi būti grąžinti neprastesnės būklės, nei paimti, o tai reiškia – nesuplėšyti, nešlapi ar purvini.

Džiaugsmai ir teisės

Kostiumu nuoma karnavalui leidžia pasijusti mažu vaiku ir vėl įsikūnyti į klajoklio pirato, švelnios princesės ar fėjos vaidmenį. Nepaisant to kur ieškosite – kostiumu nuoma klaipeda ar kostiumu nuoma siauliai – galite pasirinkti pasakos, filmo ar mistinį personažą stebuklingai nakčiai. Vestuviniu kostiumu nuoma išvaduos nuo įvairių rūpesčių. Juk nuoma – greitas ir paprastas sprendimas.

Milžinišką pasirinkimą rasite karnavaliniu kostiumu nuoma Vilniuje spaudos rumuose ir karnavaliniu kostiumu nuoma basanaviciaus 7 adresais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *