Megztiniai: TOP 2016

Kiekvieną dieną žemę pasiekia vis daugiau lapų, naktys ilgėja. Spintose paliekame vasarą pamėgtus lengvus drabužius, o ant kūnų dailiai gula šilti, rudens megztiniai. Šis rudens sezonas pažėrė visą pluoštą naujovių. Megztiniai tampa stulbinančio įvaizdžio ir puikios nuotaikos garantu, net kūną stingdant blogiausiam orui, darganoms bei lietui.

Laisvo tipo stilius

MegztiniaiJei kalbėtumėme apie dailiosios lyties atstoves, posakis, kad ne drabužis turi puošti moterį, o moteris drabužį, šiemet taps hitu. Štai kodėl garsios dizainerės Roberta ir Agnė sukūrė neįpareigojančio tipo apdarus. Kaip ir megztiniai vasarai, tai ilgi ir laisvi megztiniai, tinkantys prie kelnių ar sijono drabužiai.

Duoklę praktiškumui atidavė ir kitų garsiausių vardų mados namai. Megztiniai su uzrasais, o ypatingai megzti megztiniai virbalais nepaliks abejingo nei vieno madisto.

Mada tampa praktiška

Pagrindinės rudens sezono naujovės – megztiniai „Margaritte“ ir „Sofie“. ,,Margarittė‘‘megztiniai 2016 – jau tapo praktiškos mados simboliu. Tai tokie megztiniai, kurie puikiai derės į susitikimą, vakarėlį, darbą ar muziejų. Mada – gyvenimo būdas, todėl šį rudenį nedėvėti šio būtino rudens atributo, išsisukinėjant ligomis, prasta nuotaika ar darbų kalnais prilygsta nuodėmei.

Dar daugiau diskusijų sulaukė megztiniai vyrams. Pastarieji, šiemet, stebina ryškiais raštais ir griežtomis formomis, aukštu kalų, masyviomis sagomis ir prislopintomis žemės spalvomis. Tos pačios tendencijos ryškėja mažųjų tarpe. Megztiniai berniukams turi būti iš natūralių medžiagų, patogūs, jaukiai dėvėtis. Iki šiol žvėriukus ar angelėlius “vaidinę” megztiniai kudikiams vėl tampa tradiciniais, jaukiais, nertiniais. Megztiniai vaikams, pirmiausiai, turi būti natūralūs ir kokybiški.

Individualumo išraiška

,,Sofie‘‘ – ilgesnio tipo megztiniai. Drabužių kūrėjos ,,Robi Agnes‘‘ yra dabar nepaprastai populiarios ir siūlo moterims pasirinkti tai, kas patiktų joms, nesižvalgant į žurnalų viršelius. Net ir itin populiarūs megztiniai jam ir jai gali būti skirtingi, o vienas kitą papildyti tik bendra detale.

Megztiniai moterims gali būti įvairiausių spalvų. Kūrėjos sako, kad madinga tai, kad patinka, o patinka tai kas leidžia jaustis laisvai. Laivės ir tapatumo išraiškos siekiamybė pastebima ir tarp meriginų ar mergaičių drabužių. Štai, megztiniai mergaitėms, šiemet, siūlomi iš įvairiausių stilių, spalvų ir medžiagų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *