Mūsų naujasis butas Naujamiestyje

ButaiAr kada nors susimąstėte, kad būtent butai Vilniuje Naujamiestyje bus jūsų naujieji namai? Mes apie tai negalvojome beveik nieko. Tik staiga visi draugai ir visas miestas susikraustė į Naujamiestį ir mums teko pradėti į jį eiti beveik kiekvieną vakarą. Tai pas draugus, tai į kokią nors įstaigą. Ėmė atrodyti, kad Naujamiestyje yra VISI, ir jeigu nėra tavęs – kažkas negerai. Taigi, kai ėmėme ieškoti šio trijų kambarių buto, ir kai atsirado būtent toks Naujamiestyje, nebuvo nė vieno buto gyventojo, kuris būtų galėjęs paprieštarauti tokiam sprendimui.

Ko ieškojome

Iš esmės, mums reikėjo buto, kuris būtų arti centro. Tai galėjo būti Antakalnis, Žirmūnų pradžia, gal net Žvėrynas ar kiti rajonai. Pats centras ir Naujamiestis taip pat buvo gera išeitis, tačiau nesitikėjome čia kažką rasti pagal savo reikalavimus ir kainos lubas. Galiausiai radome tokį butą, kuriame gyventi pasidarė labai smagu ir gera, ir dėl to mes iš visų jėgų stengėmės jį gauti. Prieš tai paieškos trukdavo gana ilgai, nes stengdavomės rasti reikiamą butą, o rasdavome kažkokias vos ne landynes ir tikrai prastai atrodančias vietas, arba visi kambariai būdavo pereinami, o tai itin erzinantis naujų butų bruožas.

Ką radome

Kaip jau sakiau iš pradžių, butai Vilniuje Naujamiestyje gal ir nebuvo pirma mums į galvą šovusi mintis, bet galiausiai viskas taip pasisuko, kad kaip tik ten ir susukome lizdus. Taigi, paaiškėjo, kad gyvensime, kur ir visi. Radome nuostabų trijų kambarių butą. Pas buto savininkus kalbėtis dėl nuomos ėjome kone susirepetavę, kaip reikės elgtis. Dėl to stengėmės būti šiek tiek rimti, nešokinėti iš laimės, tačiau kad matytųsi, jog esame rimti ir protingi žmonės. Buvo žavu, nes butas iš tiesų turėjo privalumų. Gana erdvus, visi kambariai izoliuoti, šviesios sienos. Be to, mano laimei, stovėjo čia ir pianinas svetainėje, o tai visada labai puošia namus. Trūko tik lentynų knygoms susidėti, bet jas visada galima kur nors gauti, kai to labai reikia. Taigi, buvo smagu, kad radome tokią puikią vietą ir tikrai norėjosi į ją atkeliauti linksmai. Visgi reikėjo numušti kainą, todėl įvardijome įvairius buto trūkumus ir šiek tiek raukėmės. Galiausiai NT agentas pats pasiūlė nuomoti šiek tiek pigiau. Ir mums pavyko susitarti, o tai buvo tikrai gera išeitis ir didelis džiaugsmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *