Nauja virtuvė: įsikurkite apgalvotai

Baldai namamsTikriausiai viena iš sunkiausių užduočių naujame bute yra tinkamai įsikurti virtuvę, ypatingai jei mėgstate gaminti ir praleidžiate joje nemažai laiko. Nors kiekvienas baldų salonas vilniuje gali pasiūlyti pačių įvairiausių, gražiausių, skirtingos kokybės, kainos ir dizaino virtuvės baldų ir komplektų, tačiau vis dėlto dauguma žmonių renkasi individualią virtuvės baldų gamybą. Individuali virtuvės baldų gamyba populiari dėl dažnai skirtingų virtuvės išmatavimų, neužpildytų plotų, neatitinkančių siūlomų baldų įleidžiamai technikai ar tiesiog norint sukurti visiškai išskirtinė sau jaukią aplinką. Bet kokiu atveju tiek perkant jau pagamintus, tiek ir individualiai užsisakant baldus reikėtų sekti keliomis taisyklėmis.

Planuokite erdves

Visų pirmiausia Jums derėtų protingai suplanuoti savo virtuvės erdvę, jog virtuvės baldai jums ne trukdytų, o padėtų užsiimti mėgstama maisto gaminimo ruoša. Protingai įrengtos virtuvės dažniausiai nebūna išmėtytos skirtingas funkcijas atliekančiais baldais ir įranga, mat pati svarbiausia virtuvės taisyklė yra planuoti viską tai, jog reikiama technika ar daiktai būtų visuomet po ranka. Todėl virtuvės planavimas turėtų pasiskirstyti į erdves maisto paruošimui, maisto gaminimui, maisto plovimui bei indams ir technikai. Protingai suplanavę virtuvę galėsite jaustis patogiai ir viską lengvai pasiekti ranka, išvengiant bereikalingo vaikščiojimo.

Išmatuokite

Taip pat svarbu gerai išmatuoti tiek savo buitinę techniką, kuri yra įleidžiama į baldus, tiek ir sienas. Nepalikite tarpelių tarp spintelių – juos bus sunku išvalyti, ten gali prikristi maisto, lengviau kauptis dulkės, o ir vaizdas neatrodys itin esttiškai. Pabandykite užpildyti visą numatytą sieną baldais. Tai nereiškia, kad būtinai turėsite užsakyti individualų baldų gaminimą, tačiau nepatingėkite paieškoti tinkamų išmatavimų baldų salonuose, esame įsitikinę, jog kuris nors baldų salonas vilniuje tikrai sugebės pasiūlyti jums tinkamą variantą.

Dizainas

Kruopščiai apgalvokite ir dizainą. Tikriausiai visuomet norisi, kad baldas būtų praktiškas, lengvai nuvalomas, o ypatingai jei jis yra virtuvėje. Todėl galvodami apie dizainą pagalvokite ir apie jo praktiškumą. Tai nereiškia, kad virtuvės baldai turės būti juodi, ypatingai kai šiandien madingiausios interjero tendencijos diktuoja šviesias spalvas, tačiau pagalvokite apie baldų paviršiaus medžiagą, jos atsparumą purvui ar tiesiog papildomą impregnavimą nuo besikaupiančio purvo bei dulkių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *