Patarimai norintiems gražių ir praktiškų grindų

Namuose grindys užima svarbią vietą, o jų įrengimui, pradedant tokiais darbais kaip grindu betonavimas ir baigiant grindų dangos pasirinkimu, reikia skirti daug dėmesio. Visi darbai, net ir tie, kurie atrodo nereikšmingi, turi būti labai atidžiai atlikti. Grindys turi būti ne tik gražios, bet ir praktiškos.

Daugelis galvoja, kad svarbiausia pasirinkti tinkamą grindų dangos rūšį ir spalvą. Šis pasirinkimas taip pat labai svarbus. Rinktis spalvas reikia atsižvelgiant į interjerą, o dangos rūšį rinktis pritaikant prie interjero ir jūsų poreikių. Juk vieniems labiausiai norisi natūralios grindų dangos, todėl jie pirmenybę skirs parketui. Nepaisant didelės kainos ir nuolatinės priežiūros reikalaujančios tokios grindų dangos trūkumai, vertinantiems natūralumą – svarbiau privalumai. Jums reikia išsirinkti tokią grindų dangą, kuri turi daugiau privalumų arba turi jums svarbių privalumų, kad ir vienas svarbus privalumas gali lemti apsisprendimą, net ir esant daugeliui kitų trūkumų. Pagalvokite, kokių grindų jums norisi? Galbūt tokių, kuriomis vaikštant basomis jausite medienos šilumą? Jei jums svarbūs tokie pojūčiai ir vertinate natūralumą tiek grindų dangos išvaizdoje, tiek ir kaip medžiagos, tai neabejotinai parketas bus tai, ko jums reikia. Gali būti, kad pirkėjui svarbiau lengva priežiūra ar toks privalumas, kaip labiausiai tinkama grindų danga šildomoms grindims. Tuomet pasirinkimas gali būti paprastas – plytelės. Norint gražių grindų, kurios panašios į parketą, tik daug pigesnės, galima rinktis laminatą. Tai praktiškas pasirinkimas. Ši grindų danga puikiai tiks šildomoms grindims, o priežiūra paprasta ir nereikalaujanti nuolatinio atnaujinimo, kaip tai reikalinga atlikti turint parketą. Yra ir kiti grindų dangų pasirinkimų, pavyzdžiui, kiliminė ar vinilinė dangos. Renkantis kiliminę dangą atrandami tokie privalumai, kaip jaukaus interjero kūrimas bei galimybė paslėpti grindų defektus, pavyzdžiui, ant senos grindų dangos norint greitai atsinaujinti, galima užtiesti kiliminę dangą. Taip pat galima padaryti ir renkantis vinilinę dangą. Tiesa, jos priežiūra paprastesnė, nei kiliminė dangos, kurią sudėtingiau išvalyti nuo dulkių.

Pasirinkti grindų dangą ir spalvą – dar ne viskas. Jums svarbu žinoti, kad turi būti tinkamai atliktas svarbiausias darbas nuo, kurio priklauso, kaip ilgai tarnaus grindys. Tai – grindu betonavimas. Atlikus bet kaip rizikuojama, kad grindų danga bus nelygi ar ilgai nesilaikys ir pan. Renkantis, kas atliks grindų betonavimo darbus, reikia atidžiai pasirinkti darbų atlikimo meistrus. Jie turi profesionaliai daryti šiuos darbus. Tuomet grindys džiugins puikiai išvaizda.

1 komentaras “Patarimai norintiems gražių ir praktiškų grindų

  1. Praktiškos grindys yra vienas iš svarbiausių dalykų namų ruošos darbuose. Neduok dieve viskas matosi ir kiekvienas taškas.. Nebent nėmėgsti tvarkos, tada taip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *