Puodeliai Jam ir Jai

Porceliano gaminiaiJeigu nežinote, ką padovanoti porai, žinokite, kad gražūs porcelianiniai puodeliai Jam ir Jai taip pat gali būti unikali dovana, kuri patiks abiem. Tačiau ką ir kaip dovanoti, kad ta dovana tikrai jiems patiktų? Keletas patarimų, kaip išrinkti porcelianinius puodelius porai, kaip išrinkti Jam, ir kaip išrinkti Jai.

Puodeliai porai

Pirmoji jums šaunanti mintis apie puodelių dovanojimą porai yra turbūt kokie nors jaukūs ornamentai, gražūs logotipai ar netgi romantiką simbolizuojantys dalykai. Tačiau nebūtinai reikia iškart eiti šiuo įprastu keliu, kuriuo mes, žinoma, dar tikrai nueisime. Pirmiausia galime pagalvoti apie tai, kad reikia pasielgti netradiciškai. Pavyzdžiui, du visiškai balti porcelianiniai puodeliai gali būti net gražesnė vestuvinė dovana, negu kičiniais logotipais ir širdelėmis padailinti puodeliai. Jeigu tikrai norite pasveikinti jums brangius žmones, leiskite jiems naujai į viską pažvelgti. Niekas nedovanoja paprastų baltų puodelių, bet juk jie tokie gražūs. Paprastas baltas porcelianas tampa nepaprastas, kai nėra nuvertinamas, ir tiesiog atkreipia dėmesį pats į save.

Puodeliai jam

Visgi, jeigu taip pat nuspręsite pasikliauti ne vien minimalizmu, bet ir kažką akcentuoti, tuomet porcelianiniai puodeliai jam ir jai galės būti ir akivaizdžiai pažymėti, kam jie skirti. Jeigu dovanojate puodelį mylimajam, galite užsakyti jį tokį, kad įpylus vandens, atsirastų kokia nors meili nuotrauka. Arba tiesiog puodelį su jums svarbiu ir jam kažką reiškiančiu užrašu. Kita vertus, galima tiesiog dovanoti tokius puodelius, kurie iš stilistikos būtų panašesni į vyriškus: susiję su elektronika, mašinomis, tamsesnėmis spalvomis, jėga. Pavyzdžiui, vyrams, kurie mėgsta fotografuoti, praverstų termosinis puodelis, primenantis foto kameros objektyvą. Tokių puodelių galima užsisakyti internetinėse parduotuvėse.

Puodeliai jai

Moterims išrinkti puodelį, iš pirmo žvilgsnio, lengviau, iš antro – tik ne tada, kai esi vyras. Moterys gali pamėgti pudelius su ryškiomis spalvomis, su pasteliniais atspalviais, su mielais paveikslėliais, gyvūnų nuotraukomis, įvairiais ornamentais. Kita vertus, jeigu dovanoja vyras, kuris neturi skonio, jis rizikuoja nupirkti kažką, kas iliustruota klišėmis. Tad geriau nepirkti iš pačių pigiausių suvenyrų parduotuvių, o pabandyti surasti kažką originalesnio, kas tikrai labai patiktų merginai ar draugei, žmonai. Gražu, jeigu į puodelį dar įdėsite kvapių muilų ar gėlių žiedų. Puodelį galite parinkti ir pagal tai, kokias spalvas ji mėgsta, kokias dažniausiai rengiasi, kaip mėgsta dekoruoti savo kambarį ar kokius papuošalus dėvi, ieškant panašumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *