Sekimas šeimoje: ne tik filmuose, bet ir gyvenime

Net ir būdami ne profesionalūs sekliai, detektyvai ar policininkai, galite įsigyti sekimo įrangos ir išsiaiškinti, ką galbūt po darbo veikia jūsų vyras. Tuo įsitikinsite apsilankę interneto parduotuvėje https://www.sekimoiranga.lt, kur rasite tikrai platų sekimo įrangos pasirinkimą. O iš tikrųjų tokių istorijų, kuomet tenka šeimos nariams vieni kitus sekti – apstu, nors ir norėtųsi, kad jų galbūt geriau ir nebūtų. Štai istorija iš Amerikos, kur vyro ar žmonos sekimas su privačiu detektyvu, yra įprastas dalykas.

Įtarimą sukėlė, kad pradėjo labai storėti

Profesionalus sekimasTaigi, kaip pasakoja Julija (vardas pakeistas), jai įtarimą ėmė kelti tai, kad vyras ėmė labai storėti. „Buvome pavyzdinga šeima. Iš pradžių kelis metus draugavome, paskui susituokėme, susilaukėme vaiko. Būtent tada galbūt vyrą ėmė graužti tie visi buitiniai dalykai ir tai, kad žmona nebėra karšta pupytė, ir susirado jis antrą meilę. Tai pastebėjau, nes jis grįžęs po darbo nelabai noriai valgydavo, bet vis tiek suvalgydavo viską iki paskutinio kąsnelio. Tas mane stebino. Anksčiau būdavo, kad aš pagamindavau sočią vakarienę, ir jis ne viską suvalgydavo. Kai jis neturi apetito, aš iškart matau. O čia pasikeitė viskas: matau, kad neturi apetito, nenori valgyti, ir viską suvalgo, išlaižo, dirbtinai dėkoja ir giria, o kūno svoris auga kaip ant mielių. Kai vėliau su sekimo įranga viską išsiaiškinau, paaiškėjo, kad jis kiekvieną dieną 15 valandą turėdavo labai sočius pietus su meiluže, ji jam gamindavo“, – pasakoja moteris.

Ėmė dažniau pirkti gėles ir dovanoti daiktus

Dar Julijai į akį krito tai, kad vyras ėmė dažniau dovanoti daiktus ir gėles. „Draugės net pavydėdavo ir pykdavo. Sakydavo – tavo vyras auksinis. Tau viską perka, tavo maistą dievina, o tu ieškai priekabių. Bet moteriška intuicija yra labai stiprus dalykas, tai pati geriausia slapta kamera ir sekimo įranga. Reikia, tik kad viskas pasitvirtintų.

Užtiko dvigubą sąskaitas

Padėjo sekimo įranga ir įžvalgumas, kad būtų galima išsiaiškinti viską. Tačiau dar vienas dalykas, jau nebe sukėlęs įtarimų, o tik iš dalies patvirtinęs viską – tai dvigubų sąskaitų radimas. Julijai pavyko rasti kvitus, kur vyras mokėdavo už gėles ir daiktus. Ji pamatė, kad visų tų pirkinių būdavo po du vienetus. Taigi, vyras pirkdavo gėlę arba dovaną visada ir žmonai, ir meilužei. Galiausiai tiksliai viską atsekti padėjo vietoje sumontuota GPS sekimo įranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *