Toršerai ir jų panaudojimas

Nauji toršėraiŠviestuvai gali atlikti keletą funkcijų: būti pagrindiniu šviesos šaltiniu, padėti vizualiai praplėsti erdvę, akcentuoti tam tikras interjero detales ar tiesiog suteikti namams jaukumo, stiliaus, modernumo. Viskas priklauso nuo to, kokias priemones apšvietimui pasirinksite. Jei norite akcentinio šviestuvo, kuris būtų ne tik skirtas pasirinktai erdvei apšviesti, bet ir padėtų išpildyti pasirinktą interjero dizaino stilių ar taptų viena pagrindinių kambario detalių – jums padės toršerai. Tai pastatomi šviestuvai, kurie pasižymi puikiomis formomis, funkcionalumu ir universalumu. Skirtingai nei tam tikri apšvietimo įrenginiai, toršerai tiks tiek didelėse, tiek mažose erdvėse, o jų formų, spalvų ir skirtingų stilių gausa leis toršerą pritaikyti labai plačiai. Kokiose vietose galite panaudoti toršerą?

Pagrindiniai kambariai

Svetainė, valgomasis, miegamasis, darbo kambarys – čia toršerai tikrai ras savo vietą ir atrodys puikiai. Ir visai nesvarbu, ar jums artimesnė klasika, modernumas, ar Provansas – parduotuvėse rasite gaubtų, į viršų šviesą skleidžiančių, senovinius žibintus imituojančių ir begalę kitokių įvairių toršerų, kuriuos galėsite priderinti prie esamo dizaino. Dažniausiai toršerai statomi šalia pagrindinės, dėmesį atkreipiančios namų detalės ar baldo, pavyzdžiui, šalia lovos, sofos, krėslo ir pan. Taip jie suteikia papildomą apšvietimą ten, kur jo reikia labiausiai, ir tuo pat metu padeda pabrėžti, atskirti svarbiausias kambario zonas. Beje, toršerai žavi ir tuo, kad jie pastatomi, o ne montuojami. Tai reiškia, kad norint keisti baldų išsidėstymą ar sumanius atlikti remontą, toršero nereikės keisti nauju – pakaks jį tiesiog perstatyti.

Viešosios patalpos

Jei turite nedidelę parduotuvėlę, nuomos saloną ar įsirenginėjate biurą, turėkite omenyje, jog tokiose vietose toršerai taip pat atlieka didžiulį vaidmenį. Kadangi visi dažnai susiduria su problema, jog jų darbo vieta nepakankamai jauki ar moderni, šis šviestuvų tipas gali padėti sukurti norimą atmosferą. Jei turite svečiams skirtą krėslą – toršerą statykite šalia jo, jei jūsų darbo stalas itin didelis ir atrodo ganėtinai tuščias – šią erdvę pagyvinkite pastatomu šviestuvu. Patikėkite, geriau pagalvoję rasite daug būdų, kaip toršerai gali įsilieti jūsų darbo ar laisvalaikio aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *