Važiuoti į autoservisą ar tvarkyti pačiam?

Nepriklausomai nuo automobilio pagaminimo metų, modelio ar kitų charakteristikų – vairo mechanizmas yra elementas, kuris labiausiai įtakoja jūsų saugumą kelyje. Dažniausi vairo mechanizmo gedimai, kurie įtakoja jūsų stabilumą kelyje ir automobilio pavaldumą, tai vairo traukės ir jos dalių gedimas. Toks remontas, kaip vairo traukės antgalio keitimas ar pačios traukės ir jos gumų keitimas nėra itin sudėtinga užduotis net paprastam vairuotojui, kuris bent kiek nusimano mechanikoje. Tačiau nebrangiai ją gali pakeisti ir bet koks autoservisas.

Alternatyvos ir kainos

Tiems, kurie neturi laisvo laiko ir nėra suinteresuoti tvarkyti automobilį patiems, autoservisai traukę, jos antgalį ar gumas pakeis už prieinamą 11-15 eurų sumą. Šis darbas nereikalaus daug laiko, todėl jau kitą ar net tą pačią dieną galėsite atsiimti savo automobilį ir džiaugtis vėl saugiu vairavimu bei pavaldžiu automobiliu.

AutoservisasNepaslaptis, kad didžioji dalis vyrų nuo mažens yra linkę kažką konstruoti, žaisti su įvairiais įrankiais ir mechanizmais, todėl bandymas pakeisti vairo traukę pačiam gali tapti ne tik puikia atsipalaidavimo galimybe, bet ir žiūrint į laiko perspektyvą – taupia autoserviso alternatyva. Kodėl tik laiko perspektyvoje? Po keletos argumentų iš karto suprasite atsakymą.

Nors šiandien internetas suteikia mums puikias galimybes tapti puikiais mėgėjais automechanikais ne tik skaitant informatyvias instrukcijas internete, tačiau ir stebint vaizdo įrašus, tačiau visam darbo procesui vis tiek reikia asmeninių investicijų, kurios pirmąjį kartą gali kainuoti brangiau nei autoserviso paslaugos.

Šiandien turime ne tik pavienius straipsnius, bet ir profesionalią paslaugą – internetinį autoservisą, kurio dėka galime stebėti profesionalių automechanikų pamokas kaip pakeisti tam tikras detales patiems. Tai puiki paslauga tiems, kurie nori taupyti pinigus ir domisi automechanika. Tačiau nors ir pačios detalės ir gali kainuoti palyginus nedaug (pavyzdžiui vairo traukės antgalio kaina svyruoja nuo 2 iki 25 eurų, priklausomai nuo modelio, šalies ir gamintojo), bet tam, kad pakeisti ją reikia turėti specialius įrankius, kurie gali kainuoti brangiau nei vairo traukės keitimas autoservise. Bet žiūrint į laiko perspektyvą – investicija jums atsiperka, todėl kad visi įrankiai daugiau ar mažiau yra gan universalūs, todėl ateityje jums tereikės išleisti pinigus pačiai detalei.

Važiuoti į autoservisą ar tvarkyti pačiam namie? Tai jūsų pasirinkimas. Smulkūs darbai autoservise nepasižymi didelėmis kainomis, bet detalių keitimas namie dažnai gali sutaupyti net ir tas nedideles autoserviso išlaidas kartu dažnam vyrui suteikdamas atsipalaidavimo malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *