Vestuvės rudenį – spalvotos

Visos vestuvės, taip pat ir automobiliu nuoma Vilniuje, rudenį gali būti spalvotos. Šiandien patariame, kaip sukurti jaukias, spalvotas ir jaunatviškas vestuves, tinkamai pasirenkant spalvas.

Automobiliai

NeorentPirmiausiai siūlome pasirūpinti automobilių nuoma. Dažniausiai vestuvėms žmonės pasirenka nuomotis baltus, sidabrinius, juodus automobilius. Tačiau, jeigu jau tuokiatės rudenį, leiskite sau atsipalaiduoti ir pasinaudoti tais privalumais, kuriuos labiausiai ir siūlo ruduo – spalvomis. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad galite išsirinkti spalvotas mašinas. Ir ne tik geltonas, auksines, raudonas ir kitų lapų spalvų derinius, bet ir tokias spalvas, kurios dera su šiomis šiltomis – violetines, žydras. Rekomenduojama susirasti internete derančių spalvų paletę ir pagal ją išsirinkti, kas iš tiesų jums galėtų patikti.

Apranga

Taip pat rinkitės ir aprangą. Ruduo jus išlaisvina nuo įsipareigojimų būti baltąja gulbe nuotaka. Ir argi tai nepabodo? Visada matyti tą patį vaizdą – baltai aprengtas, visada vienodas nuotakas. Eksperimentuokite. Tegul ruduo jums suteikia spalvotas, margas ir labai gražias vestuves. Tokias, kokių neturi ir niekada neturėjo kiti. Apranga yra geras dalykas, kuris jums leis pasijusti tikrai dieviškai, tačiau tarkitės su stilistais, jeigu patys nesate dizaineriai. Pagalvokite apie indiškas vestuves – jos būna margos ir dėl to išskirtinės. Niekas neverčia jūsų rengtis baltai, galite tuoktis Bažnyčioje su kokiais tik norite drabužiais. Paįvairinkite savo gyvenimą išskirtiniais prisiminimais.

Gėlės

Būtinai pasirinkite neįprastas gėles. Prie rudo rudens geriausiai derės violetinės, mėlynos, rožinės gėlės. Jos atmuša šiltą raudoną ir sukuria nuostabų kontrastą. Taigi, tiek nuotaka, tiek vestuvių šventės erdvės gali būti puoštos tokiomis grožybėmis.

Aplinkos nuotraukoms

Aišku, didžiausias rudens privalumas yra tos nuostabios spalvos, supančios mus visus, kur be nueitume. Nereikia net ieškoti ypatingų vietų vestuvėms ir jų nuotraukoms. Rinkitės tiesiog bet kokias miesto, užmiesčio ar turistų lankytinas erdves, kur augtų kuo daugiau lapuočių. Dailūs rudeniniai lapai padengs jūsų antrą planą ir tarp šių puikių spalvų derinių paskęs jūsų meilė.

Komponuokite nuotraukas nuosaikiai. Nereikia spalvų pertekliaus. Jeigu renkatės fotografuotis gelstančių lapuočių fone, tai vis tiek stenkitės, kad šis būtų kontrastingas. Vien tik spalvoti lapai ir spalvoti žmonių rūbai bus per daug vienodas spalvinis ritmas. Visada ieškokite kažkokios autentikos, tai padės jums sukurti spalvinę atsvarą ir galėsite pasijusti iš tiesų labai ypatingai. Belieka jums palinkėti, kad suplanuotą rudens savaitgalį būtų dar ir palankūs orai.

1 komentaras “Vestuvės rudenį – spalvotos

  1. Vestuves rudenį gali praskaidrinti nuostabios gėlės, kurios pradžiugins rudenišką nuotaiką. Nesvarbu ar nuotaka pasirinktų tradicines gėles ar neįprastas akiai gėles. Tačiau manau prie rudeniško oro labiausiai gerėtų violetinės ar rožinės gėlės. Idealu jei tiek nuotaka tiek pamergės būtų pasipuošusios šios spalvos gėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *