Viskas namams, sodui ir remontui

Tobuli namai yra tie, kuriuose verda laimingas gyvenimas ir nuolat palaikoma tvarka. Todėl viskas namams sodui ir remontui – prekės, kurių reikia daugumai namų, kuriuose turi būti gražus gyvenimas. Kokias prekes jums veikiausiai teks pirkti bent jau kartais, jeigu norėsite puoselėti savus namus ir sodą?

Įrankiai remontui

Prekės namamsSakykime, mes nežinome, ar jūs turėsite sodą, bet namus vis tiek kažkokius turėsite. Kai kurie įrankiai laisvai gali būti tiesiog bet kuriuose namuose, netgi bute, kitiems geriau apsistoti garaže. Rimtesni įrankiai remontui bus naudojami išties per didesnį remontą arba tuomet, kai bus daroma kažkas ir lauke. Paprastai net ir bute žmonės turi kokį nors akumuliatorinį grąžtą ir suktuką, nes ir paveikslo nepasikabinsi be grąžto. Taip pat tokie rankiniai įrankiai kaip plaktukai, visos įrankių dėžės, vinys ir kiti smulkūs daiktai taip pat gali būti namuose. Dažniausiai žmonės turi ir bent nedideles kopėčias. Jeigu ne remontui, tai bent jau žmona ant jų pastato gėles. Rimtesniems darbams reikia ir kompresoriaus, kabių kalimo įrankių, klijų pistoleto ir kniediklio, įvairių pneumatinių įrankių. Didžiausiems darbams naudojamos frezavimo staklės, šlifavimo staklės bei obliai, diskiniai ir kitokie pjūklai, šlifuokliai. Tada su įrankiais jau bus galima ne tik remontą pasidaryti, bet ir medinius baldus susimeistrauti.

Rankiniai sodo įrankiai

Jeigu aplink namus yra bent nedidelis sodelis, tuomet ten norėsis turėti rankinius sodo įrankius. Veikiausiai jų pilnai pakaks apsitvarkyti poros ar kelių arų sklypui. Kastuvai bus reikalingi tvarkant šiltnamį ar gėlyną, kirvio ir pjūkliukoreikės prižiūrint medžius ir krūmus. Taip pat tam naudosite ir sodo žirkles. Įvairūs grėbliai padės palaikyti tvarką bet kuriuo metų laiku, išskyrus, žiemą. Na o tokie rankiniai įrankiai kaip įvairūs daržo kauptukai, pjautuvėliai, kastuvėliai ir šakės leis užtikrinti daržo tvarką. Dar įsigysite šluotą, šepetį ir jūsų namai bus tvarkingi. Žiemai reikės žieminio sniego kastuvo.

Sodo technika

Jeigu sodą turėsite bent kiek didesnį, norėsite turėti normalią žoliapjovę. Dažniausiai vyrai su malonumu perka galingas mašinėles – žoliapjoves, su tokiomis net į golfo laukus gali pjauti. Tačiau mažam kiemui užtenka ir vadinamojo trimerio arba pačios paprasčiausios žoliapjovės – aeratoriaus. Kokios dar technikos gali prireikti prižiūrint sodą? Tai gali būti ir elektrinės gyvatvorių žirklės, ir krūmapjovės ir netgi sodo siurbliai, gali tekti pasinaudoti ir elektros generatoriumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *